logo

Řešení

ŘešeníPřipojení kamer - Homeplug (po elektrické síti)

Potřebujete se připojit a nemáte ethernetovou síť ani bezdrátovou síť? Homeplug Powerline Vám vyřeší problémy.

Airlive 200Mbps Powerline Ethernet adaptér HP-3000EHP-3000E
powerline ethernet adapter/bridge je cenově výhodná cesta, jak propojit domácí počítače. Díky využití stávajícího elektrického rozvodu, nemusíte složitě protahovat kabely skrze zdi a propojíte vaše počítače i tam, kde není bezdrátový signál. Díky tomu můžete sdílet soubory, tiskárny, internet, atd. Největší výhodou je dostupnost i v místech, kde architektura domů brání v dostupnosti bezdrátovému signálu. Není potřeba nic protahovat a hledat – stačí jen připojit do zásuvky a nakonfigurovat.

Připojení multimediálních zařízení

AirLive HP-3000E powerline ethernet adaptér je ideální pro připojení ethernet multimediálních zařízení a internetu. HP-3000E můžete také využít při hraní her a propojení herních konzolí jako Nintendo Wii, PlayStation 3, Xbox 360, atd. s internetem. Podpora QoS umožňuje upřednostnit data a zajistit tak dokonalý chod například streamovaného videa.

Airlive HP-3000E 200Mbps Powerline Ethernet adaptér

Podpora světových elektrických sítí

Výhoda AirLive – zařízení není dodáváno konkurenčními dodavateli. Powerline adaptéry jsou designované pro práci od 110V do 240V. Díky tomuto designu je zařízení také odolnější proti výkyvům v síti. Vyzkoušíte pohodlí zasíťování počítačů našim Powerline adaptérem. AirLive nabízí toto zařízení jak v provedení na zeď nebo na stůl.

* Zásuvky a rozvody musí být na stejném elektrickém okruhu. Individuální podmínky mohou ovlivnit přenosovou rychlost.
** HP-300E není zpětně kompatibilní se zařízeními 85Mbps a 14Mbps.