airlive www.airlive.com
Pozadí top
28. 3. 2013  Pozadí MID

Airlive WN-380USB

Nový kompaktní bezdrátový Wi-Fi USB adaptér s velkým dosahem

AirLive jako novinku ve svém výrobním programu představuje kompaktní Wi-Fi adaptér WN-380USB s připojením do USB2.0 a s nejdelším dosahem signálu ve své kategorii. Zařízení podporuje všechny současné standarty Wi-Fi, tedy 802.11b/g/n, navíc je ještě vybaveno technologií MIMO (multiple in multiple out), což mu zajišťuje výbornou datovou propustnost až 300Mbit/s.

Hlavním cílem vývoje bylo dosáhnout maximálního možného dosahu signálu při zachování kompaktních rozměrů a uživatelské jednoduchosti. AirLive WN-380USB je proto za tímto účelem osazen konektorem R-SMA pro připojení antény a je dodáván s dipólovou “pendrekovou” anténou s nadstandartním ziskem 5dBi, kterou je možné případně dodatečně nahradit ještě vice ziskovými typy antén. Rozměry základny přístroje jsou pečlivě zvoleny právě s ohledem na zachování stability při použití rozměrnějších antén. Napájení je řešeno přímo z USB portu, externí napájecí zdroj není potřeba.

Součástí dodávaného software jsou ovladače jak pro operační systém Windows, tak i pro Linux a MacOS. Navíc je možné vytvořit s jeho pomocí z AirLive WN-380USB softwarový acces point, takže použití není omezeno pouze na funkci klientského adaptéru. Samozřejmostí je podpora všech v současnosti používaných typů šifrování přenosu, tedy WEP, WPA a WPA2, takže není potřeba se obávat bezpečnosti připojení, či nekompatibility se stávajícím vybavením.

Pro více informací o výrobku můžete navštívit: stránky produktu WN-380USB.

Technická podpora: 606 959 595

Další informace: www.airlivecam.eu

5F, No.96, Min-Chuan Rd., Hsin-Tien, 231, Taipei, Taiwan Tel:886-2-22186888 Fax:886-2-22186988 E-mail: info@airlive.com. For more information about OvisLink Corp. and AirLive products. please visit the website http://www.airlive.com
K2N way s.r.o. - Direct Mail Engine